Zmiany zwyrodnieniowe kości i silny ból kolan
Sławomira  l. 47 Przez cała życie towarzyszy mi ból kolan, ale od stycznia b.r. stan uległ radykalnemu pogorszeniu. Najpierw kolana zaczęły mi trzeszczeć, a obecnie latają mi we wszystkie strony-towarzyszy temu straszny ból uniemożliwiający mi chodzenie. RTG kolana wykazał zmiany zwyrodnieniowe kości. Zwyrodnieniowe nawarstwienia kostne na krawędziach pow. stawowych kości tworzących lewy st. kolanowy (również udowo-rzepkowy). Szpara stawu od strony bocznej zwężona.

KOBIETA, 48 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Niestety w powyższym opisie nie zawarła Pani pytania dlatego nie możliwe jest udzielenie poprawnej porady. Jedynie co mogę napisać to proponuję wykonanie RM stawów kolanowych które na pewno lepiej zobrazuje to co się dzieje w stawach niż RTG.