Zmiany zwyrodnieniowe na poziomach dyskopatii w MR
Jakie są rokowania? Badanie MR wykazało: - przedni kręgozmyk L4/5 - 0,5 cm - centralna wypuklina tarcz m/k Th 12/L 1 i l1/2 oraz L4/5 z uciśnięciem worka oponowego - pośrodkowo-prawoboczna przepuklina tarczy m/k L5/s1 uciskająca worek oponowy od strony prawej, prawy korzeń nerwu rdzeniowego i zamykająca prawy otwór m/k - zmiany zwyrodnieniowe na poziomach dyskopatii Mam silne bóle po prawej stronie ( kręgosłup, pośladek, kończyna dolna cała), bolesne drętwienie całej kończyny dolnej prawej.

KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
O ewentualnym rokowaniu powinien wypowiedzieć się lekarz znający pełny obraz kliniczny i mający możliwość oceny wyników badań dodatkowych. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną.