Zmiany zwyrodnieniowe pod postacią torbielek podkorowych i zagęszczeń struktury kostnej na guzku większym kości ramiennej

Wynik badania: Kręgosłup Lędźwiowo Krzyżowy AP +BOK Esowate skrzywienie Th-L z większym lewostronnym łukiem krzywizny w odcinku L. Kyfoza piersiowa, wysokość trzonów, krążków, stawy m-kręgowe w normie. Lewostronne skrzywienie L z rotacją, torsją, osteofitami trzonówod strony wklęśłej krzywizny. Poziome ustawienie kości krzyżowej. Dyskopatia wielopoziomowa L1-S1. Zmiany zwyrodnieniowe pod postacią torbielek podkorowych i zagęszczeń struktury kostnej na guzku większym kości ramiennej.
Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, opis badania wskazuje na zaawansowane zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego. Zalecam wizytę u lekarza zlecającego badanie celem podjęcia odpowiednich kroków terapeutycznych. Pozdrawiam