Znaczna opuchlizna występująca nad powieką

Witam! Od trzech miesięcy nad lewą powieką występuje znaczna opuchlizna. Oko jest jak gdyby wypchnięte do przodu, równocześnie wygląda to na cofanie się powieki. Często odczuwam suchość oka, lub jakby coś uwierało pod spodem. Byłam u trzech różnych okulistów, neurologa x2, endokrynologa (wyniki krwi są ok.), stomatologa (rtg), tomografia oczodołów - ok. Laryngologicznie - czysto. Chętnie pokazałabym zdjęcia - czuję duży dyskomfort, nie wiem jak zaradzić tej przypadłości. Proszę o pomocną radę.

witam,
jeżeli wykonane badania obrazowe są w porządku, laboratoryjne również, tylu specjalistów już szukało przyczyny bez skutku, to obawiam się że internetowo również nie pomożemy.

pozdrawiam!