Znacznie ścieńczała nieruchoma łękotka boczna
Witam, Takie coś było m.in napisane w opisie wyniku usg stawu kolanowego i chciałabym się dowiedzieć co to oznacza - łękotka boczna - znacznie ścieńczała nieruchoma.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam
Opis badania może wskazywać na uszkodzenie łąkotki bocznej. Niemniej jednak konieczne jest badanie ortopedyczne oraz wykonanie innych badań dodatkowych. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.