Znieczulenie podczas usunięcia śruby zespalającej kostkę po złamaniu

Bardzo boję się usunięcia śruby zespalającej kostkę po złamaniu-była zakładana 09.07.14r.Równolegle leczę lekką depresję. Boję się bólu.Jakie znieczulenie byłoby najlepsze, aby nie pogłębić depresji stresem i strachem.

Do takiego zabiegu najlepsze będzie znieczulenie przewodowe obwodowe lub centralne zależnie od praktyki w danym szpitalu. Przed znieczuleniem dostanie Pani premedykację czyli lek, który wyeliminuje lęk i zapewni senność w trakcie zabiegu. Może Pani również poprosić anestezjologa, o to że chce Pani spać w trakcie zabiegu.