Zniekształcona czaszka z tyłu głowy

Witam, od urodzenia mam zniekształconą czaszkę z tyłu głowy, nie przeszkadzało mi to dopóki miałem włosy jednak od dwudziestu lat chodzę już tylko w różnego rodzaju czapkach ponieważ wstydzę się swojej głowy. Teraz zmieniłem pracę i nie mogę nosić żadnego nakrycia głowy Wygląda to jak wielki wgniot,głowa nie ma owalu tylko jest od połowy uszu w górę po prostu płaska. Słyszałem że można metodą liposukcji wtłoczyć tłuszcz np. z brzucha żeby wypełnić ubytek.Słyszałem też o masie zwanej Cranioplast

Opisany przez Pana problem jest prawdopodobnie związany z niedobrami witaminy D lub jej nieprawidłowym przyswajaniem w dzieciństwie. Obecnie radze konsultacje z lekarzem chirurgiem plastycznym, który oceni na ile jest w stanie Panu pomóc.