Jak usunąć deformacje czaszki?

Mam 25 lat , mój największy kompleks to deformacja czaszki , ma dwa wgłębienia , w górnej części i na ,,czubku '' głowy. Czy można te miejsca wypełnić kwasem hialuronowym? Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Lek. Michał Lenard

O takie szczegóły powinna Pani spytać chirurga plastycznego, który oceni deformacje i poinformuje Panią o możliwościach wykonania zabiegu. Pozdrawiam!