Usuniecie brodawki dziąsła

Podczas zabiegu dentystycznego została usunięta brodawka dziąsła między 1ką a 2ką. Minął już miesiąc i niestety dalej nie odrasta. Co powinnam zrobić w tej sytuacji? Czekać jeszcze licząc na to że odrośnie czy powinnam udać się na zabieg chirurgiczny czy ewentualnie na wypełnienie luki kwasem hiauloronowym? Jeśli kwasem to na jak długo tzw "czarny trójkąt" będzie zakryty?

Dzień dobry!
Nie napisała Pani, jaki to był zabieg i w jakich okolicznościach utracono brodawkę dziąsłową.
Kwas hialuronowy ma za zadanie zwiększyć objętość istniejącej brodawki dziąsłowej. Sam kwas nie uzupełni wolnej przestrzeni zwanej czarnym trójkątem. Po zastosowaniu kwasu hialuronowego zabieg powtarza się co 9-18 miesięcy.
Jeżeli struktury podtrzymujące brodawkę (kość wyrostka zębodołowego, punkt styczny koron zębów sąsiednich) nie zostały naruszone to jest szansa na jej regenerację nawet po 2 latach (!).
W Białymstoku polecam konsultację u Dr Małgorzaty Pietruskiej, tam uzyska Pani rzetelną informację.
Z życzeniami zdrowia K.Sławecki!