Zniekształcony paznokieć z powodu grzybicy a wynik badania mykologicznego

Witam, mój problem to grzybica paznkokcia, z powodu wrastania był usówany 2 razy i jest trochę zniekształcony, paznokieć jest brzydki, wynik bad.mykologicznego to fussarium spp 2plus, obfite. Lekarz nie przepisał mi leku tylko kazał kupić w aptece Polfungicid i smarować, smaruję juź dosyć długo ale brak zmian, czy dobrze by było poradzić się innego lekarza? Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane leczenie nie przynosi oczekiwanych rezultatów to konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.