Swędząca skóra po opryskach

Dzień dobry. Mam pewien problem. A mianowicie od kilku dni wszystko mnie swędzi, a dokładniej chodzi o ręce, nogi, plecy. Nie jest to przyjemne. Byłam dwa dni na borówkach, może to z jakichś oprysków? Sama nie wiem. Byłam u lekarza to przepisał mi Rutynę i Hitaxa, i kazał również brać wapno i smarować się Hydrocortisonum, gdzie do tej pory też tak uczyniłam. Biorę lek Vibin Mini, ale to już od roku czasu. Ostatnio pojawiły się siniaki. Nie wiem już co robić.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane leczenie nie przynosi zadowalającego rezultatu to konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. W razie konieczności lekarz zmodyfikuje terapię.