Poskręcane jelito, guzki krwawnicze, obkurczone jelito z ostrymi zagięciami fizjologicznymi

Poskręcane jelito,guzki krwawnicze,obkurczone jelito z ostrymi zagięciami fizjologicznymi. To usłyszałam na badaniu.Trzy dni nie jadłam nic przed badaniem a mimo to był stolec. Ból brzucha jest nie do zniesienia boli kiedy chodzę, siadam wzdęcia tez są bardzo bolesne nawet nie mogę ucisnąć brzucha. Okolica odbytu też boli. Nawet współżycie jest bolesne. Próbowałam diety jadłam ColonC ,Tribux Forte, Duspatalin Retar i nic żadnej poprawy. Siemię lniane trochę pomogło ale bardziej mnie brzuch bolał

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane leczenie nie przynosi zadowalających rezultatów to konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. Najprawdopodobniej terapia zostanie zmodyfikowana.