Zniesienie lordozy lędźwiowej i dyskretny bulging
Zniesienie lordozy ledzwiowej. Dehydratacja L5-S1. Dyskretny bulging z modelowaniem worka oponowego na poziomie L4-L5 i L5-S1 krążek przylega do lewego korzenia S1. Na poziomie S2 po lewej i S3 po prawej drobne torbiele korzeniowe śr. 5mm. Proszę o wyjaśnienie tego MR. Czym jest dehydratacja czym może szkodzić? Pracuje fizycznie często dźwigam syna szybko sie mecze. Plecy bolą ręce nogi dretwieja mam skurcze. Przez niepełna resekcje glejaka mozgu fizjoterapia odpada. Jak inaczej pomóc?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
konieczne jest zestawienie bezposredniego badania lekarskiego z wynikiem badania MR. proszę koniecznie udać sie dolekarza ortopedy.