Jak leczyć zniesienie lordozy i wielopoziomową dyskopatię?

jak leczyć? zniesienie lordozy.Wielopoziomowa dyskopatia od L2-L3 L5-S1.Bulging krążków L2-L3 L3-L4.Na poziomie L4-L5 obecna szerokopodstawna wypuklina zlateralizowana w prawo, która uciska worek oponowy pośrodkowo i na poziomie zachyłków bocznych, gdzie modeluje korzenie nerwu L5.Na poziomie L5-S1 obecne jest pęknięcie pierścienia włóknistego na poziomie lewego otworu międzykręgowego. Ponadto obecna jest niewielka centralno-lewoboczna wypuklina, która nieznacznie uciska worek oponowy.

Witam,
W takich wypadkach zwykle stawia się na leczenie zachowawcze - fizjoterapia. W niektórych przypadkach podejmuje się próby leczenia operacyjnego. Wszystko zależy od stanu klinicznego - objawów.