Zniesienie lordozy lędźwiowej u 45-letniej kobiety
Co oznacza zniesienie lordozy ledzwiowej obnizenie dehydracja krazka miedzykregowego L4-5 z jego okrezna wypuklina zniany zwyrodnieniowo-wytorcze na tylnych krawedziach trzonow oraz przerostowe w stawach miedzykregowych dodatkowo zwezaja obustronnie otwory boczne przebudowa okoloblaszkowa typ1.Taki opis MR dostalam . Bole sa bardzo silne to trwa juz dluzszy czas z gory dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Wynik wskazuje na chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa. Wskazana wizyta u neurochirurga.