Zniesienie lordozy szyjnej z niewielką kifozą odcinka środkowo-dolnego a rehabilitacja

Witam! Mam zniesienie lordozy szyjnej z niewielką kifozą odcinka środkowo-dolnego. Dodam tylko że męczę się z tym 6 lat przy tym mam częste zawroty głowy, bóle kręgosłupa i bóle głowy. Czy rehabilitacja pomoże czy konieczny będzie jakiś zabieg? Proszę o pomoc

Dzień dobry

Jak najbardziej zalecam skorzystać z zabiegów fizykalnych takich jak: laser, ultradźwięki, masaże. Proszę skontaktować się z dobrym fizjoterapeutą, który pokaże Pani odpowiednie ćwiczenia do samodzielnego wykonywania w domu każdego dnia.

Pozdrawiam