Zniesiesie fizjologicznej lordozy szyjnej z wyprostowaniem osi kręgosłupa
Witam serdecznie prosze o wytłumaczenie mi wynikiu. MRI kręgosłupa szyjnego w sekwencji SE, FSE w obrazach T1, T2 zaleznych w płaszczyźnie strzalkowej i poprzecznych. Zniesiesie fizjologicznej lordozy szyjnej z wyprostowaniem osi kręgosłupa. Na C4iC5 widoczna jest drobna prawoboczna przepuklina wrastajaca na 2mm w kierunku zachylka bocznego powodujace jego zwężeniedo połowy szer. Z impresją na korzen nerwowy Na C3.C4.C5C6iC6.c7 widoczne drobne wypuklenia pierscieni wloknistych modelujace przedn

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
niestety powyższy opis jest niedokończony. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższa badanie.