Zniesiona lordoza w RTG kręgosłupa szyjnego
co oznacza rtg krg szyjnego zniesiona lordoza,rozczep przedni c5,c6,nieco zwężone krążki międzykręgowe c54-c5,c5-c6

MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Oznacza dokładnie to co jest napisane. Wiązać się to może z objawami bólowymi kręgosłupa szyjnego i kończyn górnych. W takim przypadku wskazana jest odpowiednia fizjoterapia, która pomoże odciążyć kręgosłup szyjny i wzmocnić mięśnie karku odcinka szyjnego.