Żółta zaschnięta ropa w pępku

Kobieta 20 lat. Wczoraj wieczorem zauważyłam dużą ilość ropy w pępku (żółty zaschnięty płyn) Głębiej była jeszcze płynna. Pępek był w środku troszkę zaczerwieniony. Wydzielina ropna miała okropny zapach. Wyczyściłam dokładnie pępek i położyłam się spać. Dzis rano już nie zauważyłam żadnej ropy. Nic mnie nie boli. Co to może być?

Może to być zwykły stan zapalny i po toalecie pępka nie będzie nawrotu albo proces może być przewlekły. Gdyby sytuacja się powtórzyła to koniecznie musisz się udać do chirurga ogólnego