Żółte krostki na żołędziu penisa

Witam! Od pewnego czasu zaczął nurtować mnie pewien problem, mianowicie, żółte krostki na żołędziu penisa. Mam je od dosyć dawna, szczerze mówiąc nie wiem kiedy się pojawiły. Nie jest to żadna choroba weneryczna, gdyż jeszcze nie wspólzylem seksualnie. Nie jest to również skutek braku higieny. Dodam jeszcze, że mam 24 lata. Co to moze byc?

Najczęściej są to perliste grudki prącia, stan całkiem prawidłowy. Proszę odwiedzić dermatologa, który po obejrzeniu stwierdzi, czy to na pewno to.