Żółte upławy oraz stosowanie antykoncepcji hormonalnej

Witam! 30 stycznia zazylam escapelle od 4 do 11 lutego mocne krwawienie. Od 5 lutego zaczelam przyjmować sylvie 20 i teraz od ponad więcej niż tygodnia wystepuja u mnie zolte upławy caly czas stosowałam iladian i clotrimalozum ale nie pomagają wizyte u ginekologa mam dopiero 4 marca. Co mi jest? Przyjmować sylvie 20 czy przerwac? I czy mogę kochac się z narzeczonym bez ryzyka zajścia w ciaze np. 24 poniedzialek kiedy będę brac 20 tab sylvie przedostatnia? Albo przy ostatniej tabletce sylvie?

Witam serdecznie. Sugerowałabym kontrolę ginekologiczną gdyż opisywane objawy mogą wynikać z wahań hormonalnych.Należy jednak stosować nadal antykoncepcje.