Żółty odcień zębów a zabieg wybielania

Chciałabym się dowiedzieć czy profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym przy użyciu lampy ma jakiś sens w moim przypadku tzn: nie mam przebarwień związanych z paleniem, kawą, winem, jednak moje zęby mają delikatnie żółty odcień. Może taki jest kolor kości i powinnam sobie dać spokój? Czy takie wybielanie usuwa tylko wymienione przeze mnie przebarwienia powierzchniowe? Może jest dla mnie inna metoda? Pasty wybielające niestety nie działają wcale.

Witam
Trudno przewidzieć w jaki sposób wybielą się Pani zęby. Jest to kwestia bardzo indywidualna. Najpewniejszą i najbardziej trwałą opcja poprawy koloru zębów jest niestety wykonanie uzupełnień protetycznych np. licówek.

Nawet przy tak zwanej "żółtej kości" zastosowanie profesjonalnego wybielania pozwoli rozjaśnić kolor zębów - niestety nie uzyska Pani wtedy "hollywoodzkiego" uśmiechu.
Proszę udać się do gabinetu stomatologicznego w celu konsultacji, oceny obecnego stanu i koloru Pani zębów oraz Pani oczekiwań. Lekarz na pewno znajdzie rozwiązanie właściwe dla Pani.

Lek. dent. Marcin Dolecki

zmiana koloru jest indywidualna - jednak najlepszy i najtrwalszy rezultat daje metoda nakładkowa
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk