Zapytaj lekarza

7 4 2 , 4 7 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Żółty odcień zębów a zabieg wybielania

Chciałabym się dowiedzieć czy profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym przy użyciu lampy ma jakiś sens w moim przypadku tzn: nie mam przebarwień związanych z paleniem, kawą, winem, jednak moje zęby mają delikatnie żółty odcień. Może taki jest kolor kości i powinnam sobie dać spokój? Czy takie wybielanie usuwa tylko wymienione przeze mnie przebarwienia powierzchniowe? Może jest dla mnie inna metoda? Pasty wybielające niestety nie działają wcale.
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Domowe sposoby na afty

Witam
Trudno przewidzieć w jaki sposób wybielą się Pani zęby. Jest to kwestia bardzo indywidualna. Najpewniejszą i najbardziej trwałą opcja poprawy koloru zębów jest niestety wykonanie uzupełnień protetycznych np. licówek.

0

Nawet przy tak zwanej "żółtej kości" zastosowanie profesjonalnego wybielania pozwoli rozjaśnić kolor zębów - niestety nie uzyska Pani wtedy "hollywoodzkiego" uśmiechu.
Proszę udać się do gabinetu stomatologicznego w celu konsultacji, oceny obecnego stanu i koloru Pani zębów oraz Pani oczekiwań. Lekarz na pewno znajdzie rozwiązanie właściwe dla Pani.

0
Lek. dent. Bogdan Jaremczuk
Lek. dent. Bogdan Jaremczuk Stomatolog

zmiana koloru jest indywidualna - jednak najlepszy i najtrwalszy rezultat daje metoda nakładkowa
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy