Zranienie podczas aplikacji leków dopochwowych

Na grzybicę pochwy dostałam lek Nastyatyna Vp w tabletkach dopochwowych( wcześniej brałam Flucofast, ale się nie sprawdził). Nie mam wprawy przy tego typu tabletkach i wczoraj aplikując jedną zrobiłam to chyba za mocno, gdyż pojawiła się odrobina krwi. Teraz przy oddawaniu moczu doskwiera mi ból i jest w nim widoczna krew. Już jestem umówiona do ginekologa, ale czy można coś z tym zrobić do tego czasu?

Lek. Tomasz Budlewski

Jerzy jest bardzo nasilone E to proszę udać się do lekarza ginekologa izby przyjęć szpitala ginekologicznego