Zsiniałe stopy, osłabienie, nudności

Wczoraj późnym wieczorem, podczas pracy na komputerze nagle zrobiło mi się bardzo słabo. Wydawało mi się, że zaraz zwymiotuję albo zemdleję. Gdy spojrzałam na stopy, wydawały mi się mocno fioletowe, jakby zsiniałe. Usiadłam, napiłam się wody, położyłam i po pewnym czasie ustąpiło. Ciążę wykluczam raczej gdyż zażywam tabletki anty (drugie opakowanie) regularnie, a podczas ostatniego stosunku kilka dni temu - zabezpieczaliśmy się również prezerwatywą. Dziś już raczej nic mi się nie dzieje.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli opisana przez Panią sytuacja się powtórzy, konieczna będzie dokładniejsza diagnostyka. Bez względu jednak na to, sugeruję by skonsultowała się Pani z lekarzem POZ, który zleci podstawowe badania laboratoryjne, a przede wszystkim wykluczy anemię.