Zsunięcie prezerwatywy a ryzyko ciąży u 19-latki

Witam, kochałam sie z chłopakiem w prezerwatywie, kiedy doszedł i chciał ją przytrzymac zebym mogła wstać zorientował sie ze jej nie ma. Okazało sie ze prezerwatywa zsunęła sie i zaczepiła o moją pochwę podczas wyciagania jej z siebie trochę wylało sie na mojego partnera. Czy istnieje jakies ryzyko, że mogę zajść w ciąże przez to zsunięcie?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jeśli ejekulat dostał się do Pani dróg rodnych, istnieje ryzyko ciąży. Pozdrawiam