Zupki i owoce dla 3-miesięcznego dziecka

Dobry wieczór, Mam pytanie, czy można 3 miesięcznemu dziecku ( skończone 3 miesiące) podawac zupki jarzynowe i przetarte jabłuszka bo lekarze, których odwiedziłam dają mi sprzeczne zalecenia, czy mogę dziecku tym zaszkodzić?

jeśli jest na piersi to można jeszcze poczekać 2 -3tygodnie. Zaszkodzić mu nie powinno ale zaczynamy od małych ilości (1 łyżeczka)