Zwapnienia w niepowiększonej prostacie
Mam pytanie odnośnie prostaty. W badaniu USG mam napisane: ZWAPNIENIA W NIEPOWIĘKSZONEJ PROSTACIE. Czy to może wpływać na moją płodność? Dodam, że nie miałem żadnych problemów z prostatą.

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Witam!
Uwidocznione zwapnienia w niepowiększonej prostacie mogą sugerować przebyty proces zapalny. Jeśli w tej chwili nie ma żadnych objawów oraz nie stwierdzono nieprawidłowości w badaniu prostaty per rectum to nie ma powodów do niepokoju. Opisana sytuacja nie powinna mieć wpływu na płodność. Pozdrawiam serdecznie!