Zwężenie tarczy międzykrążkowej w RTG
witam mam pytanie odnosnie wyniku rtg l-s zwezenie tarczy miedzy krazkowej l5 s1 co oznacza i czy ma to cos wspolnego na tle nerwowym i powodowac bol odcinka ledzwowego dodam ze odczuwam ucisk z prawej strony ktory promieniuje w noge

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Ból może być spowodowany zdiagnozowanymi nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.