Dyskretne zmiany zwyrodnieniowe tarcz międzykręgowych
Witam,Prosze o interpretacje wyniku MRI, dziekuje.Dyskretne zmiany zwyrodnieniowe tarcz miedzykregowych w odcinku szyjnym i dolnym ledzwiowym L5/S1 kregoslupa.DziekujePozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie lędźwiowo-krzyżowego odcinak kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do lekarza ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.