Zwyrodnienie stawów w stopach przez płaskostopie podłużne

Witam serdecznie mam zwyrodnienie strawów w stopach przez płaskostopie podłuzne,Wazyłem 115 kg waże juz 105 walcze z waga.Mam pytanie czy jest jakas mozliwosc operacyjna uratowania moich stóp??Jaki jest tego koszt??Duzo czytam na internecie jestem załamany :-(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Możliwość leczenia operacyjnego powinien ocenić specjalista ortopeda podczas badania. Jeśli będą wskazania do wykonania zabiegu oraz jest Pan ubezpieczony to zabieg zostanie wykonany bezpłatnie.