Zwyrodnienie stawu biodrowego i sposoby leczenia

witam ,mam stwierdzone u lekarza przy badaniu zwyrodnienie stawu biodrowego,mam przepisane zabiegi pole magnetyczne robilam 4 zabiegi i mam w okolicy serca mocne pulsowanie,przerwalam zabiegi ,przy interdynie bolala mnie mocno glowa w zasadzie miejscowe klucia mocne ,jeszcze mam prady tens i ultradzwieki ,nie chcialabym dalej ekperymentować ,i mam pytanie czy sa badania ktore mowią czy dany zabieg moze być u mnie wykonywany,czy moze jest inny sposob leczenia

Witam,
proponuję jeszcze raz udać się do lekarza,który zlecił Pani te zabiegi w celu konsultacji. Możliwe, ze występują u Pani schorzenia towarzyszące, które dyskwalifikują niektóre z przepisanych wcześniej zabiegów i będzie je można zastąpić innymi, np: masaż, terapia manualna, ćwiczenia w odciążeniu.

Pozdrawiam