Żywienie mlekiem modyfikowanym 9-miesięcznego dziecka

Dzień dobry . Moja córka skończyła 9 miesięcy chciałabym się dowiedzieć ile mleka modyfikowanego powinna dostawać na dobę

Witam. Według schematu żywienia dzieci, powinny to być 3 posiłki mleczne x 190-220 ml. Jednak proszę mieć na uwadze, że są to jedynie wartości orientacyjne. Każde dziecko ma inny apetyt i może wypijać większe lub mniejsze ilości mleka. Zachęcam do zapoznania się z materiałami na stronie: http://www.1000dni.pl/1000-dni-zywienia-dziecka/7-12-miesiecy/23-schemat-zywienia-dzieci-w-1-roku-zycia. Pozdrawiam serdecznie.