Bóle brzucha i biegunka po przebywania na słońcu

Wczoraj w nocy strasznie mnie bolal brzuch, w okolicach pepka, co kilka minut wystepowaly tak jakby skurcze i tak przez kolka godzin, przytym wystapila biegunka i wymioty, dreszcze i ostabienie. Dodam ze caly dzien spedzilam na plazy w sloncu. Pomyslalabym, ze to normalne zatrucie gdyby nie fakt ze 2 tyg temu wrocilam z wakacji z Gruzji i przez tydzien po powrocie mialam czeste bole brzucha, i czesto sie wyproznialam, jednak nie byla to biegunka. Martwie sie gdyz bole byly naprawde silne.
Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie, proponuję udać się do lekarza rodzinnego.