Na co wskazuje ten wynik rezonansu?

Witam proszę o wyjaśnienie wyniku rezonansu Ból pod kolanem przy próbie zgięcia Jaki sposób leczenia? „Chrząstka stawowa ścieńczała w zakresie kłykcia k.piszczelowej”
KOBIETA, 43 LAT 9 miesięcy temu

Sam opis niewiele wnosi. Konieczna będzie konsultacja ortopedyczna, lekarz zapozna się z badaniem (mowa o nagraniu, nie o opisie, dlatego koniecznie musi Pani zabrać płytę CD z zapisem rezonansu). Najpewniej najskuteczniejsza będzie rehabilitacja i ewentualny zastrzyk z kwasem hialuronowym.