Alergia na mleko a czerwone plamy na policzkach u niemowlęcia

Moja córka ma 4mce.jest głównie piersi butla raz dziennie z niechęcią. Od początku miała bóle brzucha (ale nie kolki) i czerwone plamy na policzkach i kl.piersiowej.suche, liszajowate błyszczące i swedzace.Lekarze nie reagowali mówiąc że wyrośnie z tego.Bylo coraz gorzej i sama zmieniłam jej mleko na hipoalergiczne.poprawa byla natychmiastowa a skora wygoila się ale mleko zapierało córkę wiec zmienilam na takie o obnizonym poziomie laktozy.problem powpowrocił.czy moja corka jest alergikiem?

na to wygląda że nie toleruje mleka , może to jeszcze minać ale trzeba wrócić do mleka Nutramigen a poza tym podawac preparat z florą bakterii jelitowych np. Dicoflor. Pani w diecie musi wykluczyć wszystkie produkty mleczne .