Anemia i tarczyca

Witam! Mam 17 lat. Zrobiłem badania krwi u lekarza rodzinnego, wykryto u mnie problemy z tarczycą i silną anemię. Boję się tego troche i nie wiem, jak to będzie leczone. Lekarze mówią coś o operacji - czy to będzie konieczne?
17 LAT ponad rok temu

Witam!

Niestety nie podałeś konkretnych informacji na temat wymienionych w pytaniu chorób. Nie znając wyników morfologii krwi, trudno wypowiadać sie na temat anemii.

Nie mając informacji o chorobie tarczycy, nie mogę odnieść się do pytania o konieczność operacji.