Augmentin a stolec ze świeżą krwią

witam mam37 lat od 3 dni dostalem agumetrin na niby zaplenie oskrzeli wchwili obecnej dostalem rozwolnienia ze swieza krwia co to jest

Aleksander Ropielewski

Trudno powiedzieć jednoznacznie bez przeprowadzenia badania, może to być reakcja na antybiotyk lub szereg schorzeń powodujących krwawienie z dolnego odcinka pokarmowego.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe leczenie. czy przyjmował Pan jakieś leki osłonowe/probiotyki? Konieczny jest ponowny kontakt z lekarzem.