Bardzo mało snu u 7,5-miesięcznego dziecka

Mój synek ma 7.5 miesiąca bardzo mało sypia ale noce są najgorsze. Budzi się często do karmienia a przy tym cały czas mruczy, niestety czasem mu to zostsje I po karmieniu I tak mruczy przez jakiś czas. Nie pomaga nawet noszenie na rękach. Dodam że jeszcze nie ma ząbków. Ostatnio wszystkie jego dolegliwości składamy na ząbki ale co można z tym zrobić jak mu pomuc?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do pediatry aby ten mógł bezpośrednio ocenić stan dziecka.