Biała, grudkowata wydzielina z pochwy u 23-latki

Witam, mam 23lata. Pierwszego kwietnia dostałam okres, skończył się 6 kwietnia a więc normalnie. 19 dni po okresie wystąpiły plamienia, myśłałam, że to okres ale trwał 4 dni i miał brązowe zabarwienie. Tydzień później zaczęły mnie swędzieć a póżniej i boleć wargi sromowe, wydzielina jest biała i grudkowata, jest jej sporo. Co to może być ? Co robić ?

Lek. Tomasz Budlewski

wygląda na infekcje.Prpoponuję udac się dolekarza ginekologa lub lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie mozna określic odpowiednie dalsze postępwoanie. Można także spróbować Pani dostepnym w aptekach lekach bez recepty.