Biegunka, ból głowy, szyi i karku oraz wysypka po pracy na budowie

Witam pracuję przy budowie drogi w ciągłym słońcu. W poniedziałek po pracy bolała mnie głowa, miałem stan podgorączkowy,bół brzucha i biegunke. Dziś mam biegunke ból głowy, ból szyi, karku, i jakieś uczulenie, wysypkę. Co mi może być?

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej spowodowane są nadmierną ekspozycją na promieniowanie słoneczne. Być może do objawów przegrzania dołączyła się wirusową infekcja przewodu pokarmowego.