Biegunki w trakcie naświetlań narządu rodnego

Jestem dwa lata po radioterapi narzadu rodnego.25 frakcji 50GR. Mam biegunki takie jak w trakcie naswietlań,pobolewania brzucha.USG w normie,badania wszystkie norma. Mam wirusa HCV. W ubiegłym roku byłam na kontroli u ginekologa onkologa,cytologia była zła ale histopatologia dobra. Bardzo boje sie iśc na kontrole.Nie umiem przełamać strachu.

Niestety nie jestem w stanie na odległość Warszawa-Kraków pomóc Pani przełamać strach! Mam nadzieję , że Pani ROZSĄDEK zwycięży i pójdzie Pani jutro na kontrolę , zż