Ból brzucha i nadmierne pragnienie a możliwość cukrzycy

Czy to może byc cukrzyca?? Mam prawie 18 lat.. Ostatnio przez tydzien bolał mnie brzuch, a teraz ciągle chce mi sie pić, najczęsciej przed spaniem. Często też korzystam z łazienki. U mnie cukrzyce ma tylko prababcia.

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwa jest cukrzyca. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza rodzinnego.