Ból brzucha po wypróżnieniu

Kobieta,42 lata 2 tygodnie temu zakuło mnie mocno z prawej strony pod żebrami przez ok.2-3 minuty od tego czasu boli mnie brzuch głównie po wypróżnieniu jest to tępy ból i chce mi się jeść,ból mija jak zjem potem pojawia się znowu. Zauważam też takie ciemne,twarde prawie czarne coś w stolcu.Co to może oznaczać?Od 5 lat biorę bez przerwy Sylwie 20.Czy może to mieć związek z zażywanym lekiem?.

Marta Mielniczuk

Jeśli pojawiają się u Pani czarne stolce, może być to objaw krwawienia z przewodu pokarmowego, które jest objawem wielu różnych schorzeń. Sugeruję wizytę u lekarza POZ, który po zbadaniu Pani zadecyduje, czy potrzebna jest dalsza diagnostyka. Pozdrawiam.