Ból głowy a zmiany ogniskowe w mózgu

Mąż (39 lat) ma od pewnego czasu ból głowy. Ból obejmuje prawa część głowy i oko. Pojawia się w różnych odstępach czasu, w ciągu dnia. Obecnie co około 2 miesiące. Ustępuje po zażyciu dwóch ibupromów. Neurolog w czasie badania nie wykrył nic co wymagałoby szczegółowej diagnostyki. Czy taki ból może być objawem zmian ogniskowych w mózgu. U ojca męża zdiagnozowano tętniaka. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Badaniem z wybory w kierunku tętniaka jest angio-TK albo angio-MR naczyń mózgowych.