Ból pod żebrami z prawej strony bliżej mostka

Witam, od trzech lat mam bol pod zebrami z prawej strony bliżej mostka ,badanie ogólne , morfologia, mocz jest dobra,kolonoskopia dobra,rezonans dróg żółciowych dobry,gastroskopia dobra,rtg kręgosłupa odcinek piersiowy dobra,przeszedłem trzy zabiegi operacyjne:wyrostek,usunięty pęcherzyk żółciowy,przepuklina pachwinowa,z bólem obudziłem się po nocy i mam go do dziś w rożnym stopniu nasilenia . Proszę o pomoc co jeszcze można zrobić w tym kierunku aby coś więcej postawić diagnoze

Piotr Pilarski

Jeśli wszystkie wyniki są prawidłowe może to być nerwoból.

Pozdrawiam.

Pana sytuacja zdrowotna jest dość skomplikowana. Prawdopodobnie trudno będzie ustalić przyczynę dolegliwości, jedyne co mogę poradzić to wizytę u doświadczonego gastroenterologa lub chirurga przewodu pokarmowego.