Ból podbrzusza a zespół jelita drażliwego

Witam. mam od wielu lat problem z brzuchem,czesto boli mnie prawa strona podbrzusza,lekarz powiedzial mi ze to jest zespol jelita drazliwego. Czy ta diagnoza jest prawidlowa? dziekuje za odpowiedz..

Nie można weryfikować rozpoznań lekarskich internetem, szanujmy swoje zdrowie!
Jeśli ma Pani wątpliwości, co do trafnosci diagnozy, to należy porozmawiać z lekarzem lub zmienić lekarza, względnie zasięgnąć opini gastroenterologa.
Wiara w internet bywa zbyt duża...
Pozdrawiam Noworocznie i życzę poprawy stanu zdrowia. JW