Bóle brzucha i ból w odbycie

Dzień dobry. Piszę w takiej sprawie - od miesiąca czasu mam bóle brzucha jak bym miała dostać okres lecz właśnie ten okres sie nie pojawia. Wykluczamy ciążę w 100%. Ból nie jest silny. Jeśli ma to znaczenie - momentami odczuwam bol w odbycie,takie kłucia które nie pozwalają mi normalnie siedzieć. Dodam że mam 25lat,mam nadwagę, leczę niedoczynność tarczycy. I odkąd pamiętam zawsze miałam problemy z miesiaczką. Co to może być ? Proszę nie mówić mi o wizycie u lekarza bo to akrut wiem.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie sa miesiączki? regularne? obfite? ostatni poziom tsh? byc moze dolegliwosci wynikają z hemoroidów. konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedzieć.