Bóle brzucha i kręgosłupa od pięciu lat

Od 5 lat zmagam się z bólami brzucha i kręgosłupa. Wszystkie badania mam zrobione czyli: kolonoskopia wynik zespół jelita drażliwego, Gastroskopia wynik - refluks, a pół roku temu obecność bakterii helikobakter, Latem wynik CA19-9 w normie, amylaza lipaza również. Bóle ostatnio rozpoczynają się przed snem, czyli kładę się i zaczyna się przyspieszone tętno, niepokój, bóle w nadbrzuszu a po chwili uczucie jakby ktoś ściskał paskiem kiedy chcę zlokalizować ręką które to miejsce od razu to puszcza

Dzień dobry,

być może Pani problemy mają podłoże psychologiczne. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie konsultacja u psychologa lub psychoterapeuty. Myślę, że taka wizyta rozjaśni Pani wątpliwości co do przyczyny dolegliwości.

Pozdrawiam serdecznie
dr Marta Melka-Roszczyk

Dzień dobry,

Może się Pani osobiście skonsultować z psychoterapeutą.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.