Bóle kości przy ściskaniu w palcu wskazującym
Bolą mnie kości przy ściskaniu w palcu wskazującym lewej ręki. Jak się budzę, to nie mogę go zgiąć. po kilkukrotnym poruszaniu jest lepiej. Na zdjęciu rtg nic nie widać. Brałam leki przeciwzapalne i nic się nie zmieniło. Proszę o pomoc.

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Bez wykonania badań dodatkowych i przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić Pani jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruje wizyte u reumatologa.
Milena Lubowicz
71 poziom zaufania
Może być wskazana konsultacja reumatologiczna, może właśnie takie jest podłoże zmian.
Pozdrawiam