Bóle poniżej prawego luku żebrowego
Witam,od kilku lat cierpię na bóle lokalizujące się po niżej prawego łuku żebrowego i niżej ,opasającego czasem prawy bok ,promieniującego do pleców,przeważnie stolec jest zielonawy,ból jest raczej ciągły o różnym nasileniu,czasem budzi nocą miałem większość badań TK j.b.,kolonoskopia,gastroskopia,pasażGOPP, USG, RTG j,b,krew kał wątroba nerki itp,wszystkie wyn,dobre,wyrostek 20lat temu, i pęcherzyk usunięte pęcherzyk 1,5 mies temu,waga stała,co może być przyczyną bólu

MĘŻCZYZNA, 52 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Sugeruję postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego, tj. specjalisty gastroenterologa. Jeśli jednak wyniki wszystkich wykonanych badań są prawidłowe, warto rozważyć psychogenne pochodzenie objawów.